Jsme Confused
a jsme na to pyšní.

Tomáš Lukáč

Jsem zakladatelem a investorem Confused. Co jsem dělal předtím? Technika, ekonoma, manažera… Tušíš správně, moc vyhraněný profil to není. Tak proto Confused :-)

Další do party mých zájmů jsou běhání, alternativní mobilita a jazyky, které občas i učím.

To hlavní je však pro mě Confused. Projekt, kde se pro změnu učím já spoustu nových věcí. A kterým žiju, protože mě baví věci posouvat vpřed.

Petr Holík

Věřím, že “Každý problém znamená příležitost.”

Sice jsem si školu vybral tak nějak nahodile, podle rad rodiny a kamarádů, ale povedlo se mi trefit IT. Když srovnám, co jsem si pod tím představoval tehdy a kolik toho vím dneska, je to fakt rozdíl. A aby další studenti měli šanci jít do mého nebo jiného oboru s lepší představou, vzal jsem problém, přetavil ho v příležitost a spoluzaložil jsem Confused.

Moje práce je můj koníček. Mojí prací je nejen IT, ale i startupy. Krom toho ale taky běhám, hodně cestuji a lezu po horách.

Aneta Cibulková

Pracuji jako social media manager a svou práci mám skutečně ráda. Dalo by se říci, že ke mně před pár lety přišla náhodou. Já ale na náhody nevěřím. Obor, který budu brzy s dlouhým zpožděním a o to větší láskou absolvovat, je publicistika, přesněji audiovizuální a digitální média. Vedle pražského online života miluji i ten venkovský, nejraději offline a se spoustou zvířat. Confused je projekt, který dává smysl a vedou ho lidé nejen hlavou ale i srdcem. Jsem ráda, že se na něm mohu podílet a starat se mu o sociální sítě. Snad to pro vás nebude zase tak moc #confused.

Martin Schreiber

Už při prvním setkání s partou Confused, jsem cítil, že do toho chci jít s nimi. Právě proto jim pomáhám s nelehkou vizí. Pomáhat studentům při směřování budoucnosti, přes studium, až ke smysluplné práci. Tedy rozhodnutí, nad kterým se zamýšlíme téměř všichni.

V Confused se především věnuji studentům, tak aby všichni byli spokojení s tím, co pro ně připravíme. Jinak, jako v každém jiné začínající firmě, dělám téměř vše, co je zrovna nutné.

Mimo to, rád objevuji různé kouty světa s kamarády ze Skautu. Miluji nové myšlenky, o kterých s radostí diskutuji. Účastním se Startup Weekendů po celé republice. A když už je toho na mě moc, tak si jdu zaběhat, zalozit na umělé stěně, nebo si odskočím zahrát v divadle.